Dom na działce ponad 9000 m2

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 599 000 PLN, Pow. 280 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
280 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Brzóze , Polna
Rok budowy:
2004
Liczba kondygnacji:
2
Numer oferty:
694468
Powierzchnia działki:
9 073 m2
Cena za m2:
5710.71 PLN
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o powierzchni 280 m2, który znajduje się na działce nr 564/4 o powierzchni 9073 m2, , w miejscowości Brzóze k. Mińska Mazowieckiego.

Nieruchomość jest położona w odległości 2 km od wjazdu na autostradę A2. Dojazd autem do centrum Warszawy zajmuje zaledwie 40 min. W odległości 6 km od domu znajduje się stacja PKP. W miejscowości mieści się szkoła podstawowa i sklep spożywczy. Do parku handlowego, gdzie m. in znajduje się Carrefour, Castorama, czy McDonald jest zaledwie 3 km.

Nieruchomość ma ogromny potencjał aranżacyjny. Może być wygodnym miejscem dla dużej rodziny z dziećmi, gdzie będzie można korzystać z ogromnej przestrzeni w ogrodzie. Bez trudu zmieści się tutaj duży plac zabaw, a w lato basen. Dom posiada również dodatkowe pomieszczenie z oddzielnym wejściem (ok 46 m2 z toaletą), które można zaaranżować pod usługi - np. sklep, miejsce prowadzenia warsztatów czy zajęć dla dzieci czy dorosłych, itp.

Nieruchomość można też z powodzeniem wykorzystać w całości pod działalność np. agroturystyczną, pensjonat czy przedszkole. Na działce znajduje się plantacja orzecha laskowego.

Można również wydzielić z powierzchni działki nawet 3 mniejsze działki oraz drogę dojazdową do nich na cele inwestycyjne czy sprzedaż. Teren objęty jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, oznaczony symbolem MNU- zabudowa mieszkaniowa o niskiej intensywności jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych.

Dom został wybudowany w 2004 r. i składa się z parteru i poddasza. Ściany wykonano z gazobetonu komórkowego, ocieplenie ścian ze styropianu o gr 10 cm, dach pokryty jest blachodachówką. Okna PCV, drzwi antywłamaniowe. W domu zamontowano system alarmowy. Ogrzewanie z pieca na paliwo gazowe ze zbiornika, dodatkowym źródłem ciepła jest kominek, który znajduje się w salonie.

Rozmieszczenie pomieszczeń domu:

PARTER
1. Przedsionek
2. Hall ze schodami
3. Komunikacja
4. Pokój
5. Łazienka
6. Kotłownia
7. Pokój dzienny
8. Kuchnia
9. Spiżarnia
10. Jadalnia

PODDASZE
1. Pokój nr 1
2. Hall ze schodami
4. Pokój nr 2
5. Pokój nr 3
6. Łazienka
7. Pralnia

Budynek jest w stanie dobrym

Jeśli będzie potrzeba zmiany przeznaczenia budynku pod konkretną działalność, możemy polecić zaufanego projektanta.

Serdecznie zapraszam do współpracy i na prezentacje :)
Nieprawidłowy adres E-mail