Dom pod działalność z ogrzewaniem miejskim

Biuro na wynajem
20 000 PLN, Pow. 625 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
625 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Warszawa Bemowo , Piastów Śląskich
Rok budowy:
1991
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
172044
Cena za m2:
32 PLN

Zapraszam do skorzystania z oferty najmu lokalu idealnego do prowadzenia biura lub innych rodzajów działalności.

Powierzchnia:
Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 625 m2, która daje dużą elastyczność w aranżacji wnętrz zgodnie z potrzebami działalności.

Wyposażenie:

KLIMATYZACJA: Cały obiekt jest klimatyzowany, co zapewnia komfortowe warunki pracy przez cały rok.
OKABLOWANIE STRUKTURALNE: Lokal posiada kompleksowe okablowanie strukturalne obejmujące wszystkie pomieszczenia, w tym gniazdka LAN. Dodatkowo, dostępna jest centralna, klimatyzowana serwerownia, co umożliwia instalację urządzeń sieciowych i serwerów.
ŚWIATŁOWÓD: Budynek jest podłączony do światłowodu, co gwarantuje szybki i niezawodny dostęp do internetu.
BEZPŁATNY PARKING: Niewątpliwą zaletą jest bezpłatny parking na kilkadziesiąt samochodów, co sprawia, że obiekt jest wyjątkowo przyjazny dla klientów i pracowników.
OGRZEWANIE i KANALIZACJA MIEJSKA: Lokal jest wyposażony w ogrzewanie oraz podłączony do miejskiej kanalizacji, co zapewnia pełną funkcjonalność i komfort użytkowania.

Lokalizacja: 
Obiekt znajduje się tuż przy płycie lotniska oraz aeroklubu Warszawa- Babice (Bemowo),  przy spokojnej ulicy, jednocześnie zapewniając bardzo dobry dostęp do innych części Warszawy. 

Warunki najmu:
Czynsz netto 20 000 zł plus opłata za media. Właściciel wystawia FV. Najem na minimum 24 miesiące. Kaucja w wysokości 40 000 zł. 

Wcześniej z powodzeniem miały tu swoją siedzibę firmy ubezpieczeniowe, informatyczne, marketingu bezpośredniego, handlu internetowego, call center. Wszystkie po ekspansji  przeniosły się do większych budynków. 

Stwórz idealne miejsce do prowadzenia swojego biznesu. Serdecznie zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz na prezentację!
Nieprawidłowy adres E-mail